Παναργειακός-Πάμισος 4-0 στη τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

Χωρίς να αντιμετωπίσει ιδιαίτερη αντίσταση από την ομάδα του Πάμισου,ο Παναργειακός νίκησε εύκολα με σκορ 4-0,στην αυλαία του 8ου ομίλου της Γ εθνικής.
Ο αγώνας ξεκίνησε δυνατά,όπως πάντα τις τελευταιές αγωνιστικές από την ομάδα μας και κατάφερε να πορηγηθεί στο 3ο λεπτό με πλασέ του Παιδάκη ύστερα από ασίστ του Παναγιώτου .
Ο Παναργειακός έκλεισε το ημίχρονο με σκορ 2-0,το δεύτερο γκολ σημείωσε ο Μουσταφάι με κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Μενδρινού.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Γιώργου Κούτση συνέχισε στον ίδιο ρυθμό,δημιουργώντας συνέχεια φάσεις μπροστά από την εστία των φιλοξενούμενων καταφέρνοντας να σημειώσει ακόμα δύο γκολ με σκόρερ τους Μπουντόπουλο,κρέμασε με πλάσε τον τερματοφύλακα του Πάμισου και τον Όμηρο Συρεγγέλα με πέναλτι στο 93ο λεπτό,ο οποίος έγραψε το τελικό  4-0.
Μάλιστα με το γκολ αυτό ο Συρεγγέλας βγήκε πρώτος σκορερ στον 8ο όμιλο με 14 τέρματα.
Ο τελευταίος αγώνας για την φετινή σεζόν για την ομάδα μας είναι ο τελικός του κυπέλλου Αργολίδας την Τετάρτη (17/4) στο γήπεδο του Κρανιδίου με αντίπαλο την Ένωση Ερμιόνης.