Εύκολα με σκορ 2-0 ο Παναργειακός τον Α.Ο.Κασταρίου.

Ο Παναργειακός παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο κυρίως στο πρώτο ημίχρονο κέρδισε με σκορ 2-0 την ομάδα του Α.Ο.Κασταρίου.Τις διαθέσεις της η ομάδα του Γιώργου Κούτση τις έδειξε από το πρώτο λεπτό πιέζοντας ψηλά τον αντίπαλο,κλέβοντας την μπάλα και δημιουργώντας συνεχώς φάσεις στην αντίπαλη εστία.Κατάφερε να προηγηθεί με σουτ του Ρέντι Μουσταφάι από κοντά στο 32 λεπτό και διπλασίασε τα τερματά του με τον Μαρουκάκη,ύστερα από ωραίο συνδυασμό με τον Καδά,στο 43 λεπτό.
Στο δεύτερο ημιχρόνο ο Παναργειακός παρέμεινε το ίδιο καλός,δεν ανησύχησε σε κάνενα σημείο του παιχνιδιού,πλην του 86 λεπτού,στο οποίο η ομάδα της Ζακύνθου έχασε την καλύτερη της ευκαιρία.
Επόμενη αγωνιστική,προτελευταία,η ομάδα μας αγωνίζεται στην έδρα του Μανδραικού.