Ισοπαλία με σκορ 1-1 ο Παναργειακός με τον Αμβρυσσέα Διστόμου

Με εντός έδρας ισοπαλία με σκορ 1-1με αντίπαλο τον Αμβρυσσέα Διστόμου ξεκίνησε το δεύτερο γύρο η ομάδα μας.Ο Παναργειακός ξεκίνησε πολύ καλά το παιχνίδι αλλά στο καλύτερο του ημίχρονο το πρώτο, δεν ευτύχησε να προηγηθεί με τις κλασσικές ευκαιρίες τετ α τετ των Μπουντόπουλο,Καδά και Συρεγγέλα και με το σουτ καραυνό του Μενδρινού στο 43΄ λεπτό,το οποίο κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι.Αντιθέτως το ημίχρονο βρήκε  τον Αμβρυσσέα να προηγείται με 0-1 από το 25΄ λεπτό με κεφαλιά του Δήμου.
 Στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναργειακός ευτύχησε να ισοφαρίσει στο 65΄ λεπτό με κεφαλιά του Όμηρου Συρεγγέλα από σέντρα του Παναγιώτου,αλλά πέραν αυτού δεν είχε τις μεγάλες ευκαιρίες του πρώτου ημιχρόνου για να πάρει τη νίκη.
 Με την ισοπαλία αυτή η ομάδα μας παραμένει στη δεύτερη θέση, πίσω από την Καλαμάτα.Την επόμενη αγωνιστική ο Παναργειακός αγωνίζεται εκτός έδρας με το Ύπαττο (20/1/19).