Πέρασε εύκολα από την Λέρνα ο Παναργειακός με σκορ 5-0. Βίντεο το γκολ του Μπουντόπουλου.

Ευκολο απόγευμα για την ομάδα του Γιώργου Αντωνόπουλου που φιλοδώρησε με πέντε γκολ την ομάδα της Ένωσης Λέρνας και συνέχισε με νίκες την φετινή προσπάθεια στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής.Η ομάδα μας μπήκε δυνατά από το πρώτο λεπτό και δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης σε καμία περίπτωση.Ο Γιώργος Καδάς άνοιξε το σκορ στο 11 λεπτό με ωραίο σουτ, και στη συνέχεια ο Μπουντόπουλος έκλεισε το ημίχρονο με δύο προσωπικά γκολ,το ένα με πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος.
Στο δεύτερο ημίχρονο σημειώθηκαν ακόμα δύο γκολ από τους Καρούτη ασιστ του Μουσταφάι και του Παιδάκη με ανάποδο ψαλίδι!,από σέντρα του Παναγιώτου.
Την επόμενη αγωνιστική η ομάδα μας αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Αστέρα Βλαχιώτη.( Κυρ. 11/11 στις 15:00)