Την ήττα με σκορ 2-1 στην Τρίπολη από τον Αστέρα (under 20), γνώρισε στο πρώτο φιλικό του o Παναργειακός.

Στο πρώτο φιλικό η ομάδα μας ηττήθηκε με σκορ 2-1 στην Τρίπολη από τον Αστέρα under 20.
Ο προπονητή μας Γιώργο Αντωνόπουλος πήρε μία πρώτη γεύση από τους παίκτες  που δουλεύει μαζί τους περίπου 15 ημέρες σε έντονους ρυθμούς. Το γκολ για την ομάδα μας σημείωσε ο Μαρίνης με σουτ. Ο Αντωνόπουλος χρησιμοποίησε όλο το έμψυχο δυναμικό που έχει στη διάθεσή του,βγάζοντας χρήσιμα συμπεράσματα για πολλούς παίκτες μας.
Έπαιξαν στο πρώτο ημίχρονo  οι: Παλιγγίνης , Παπαιωάνου, Καλύβας, Νότης, Μπουτας,  Καρούτης,Ροκάυ, Καδάς, Μούγιος, Μπιτζής, Μπουντόπουλος.
Στο β ημίχρονο αγωνίστηκαν oι : Φαρμάκης,Μπριλάκης ,Παναγιώτου,Κυριακόπουλος,Μπακατσέλος,Μπούζντρα,Παπασπύρος,Τσιμικλής,
Μαρίνης,Καραγκούνης,Παιδάκης.Αγωνίστηκαν επίσης και Μουσταφά και Καιφας ,καθώς και ο Καναδός υπο δοκιμή Μιχαη.